اسامی برگزیدگان و تقدیر شوندگان جام ۳۸

گروه کوهنوردان زرتشتیان در کرداری نمادین، همزمان با برگزاری ۳۸ امین پیکاره های جام جان باختگان و به یاد جان باختگان ایران به قله‌های دماوند کوه صعود نمودند که این کردار آن‌ها شایسته تقدیر است. دوستان عزیزمان:

  • سرکار خانم فیروزه ماوندادی

  • سرکار خانم نازنین خسرویانی

  • سرکار خانم نوشین فرودی

  • سرکار خانم فیروزه نژادکی

  • سرکار خانم یسنا یزدانی

  • جناب آقای فرشاد سلامتی

  • جناب آقای فرزین فلفلی

  • جناب آقای آرمین فرازما

  • جناب آقای شهرام نمیرانیان

  • جناب آقای سیامک رشیدی

  • جناب آقای رامین زره پوش

  • جناب آقای خدایار پرتوی

  • جناب آقای بهزاد ماندگاریان

  • جناب آقای اردشیر بهمردی

  • جناب آقای کامیار سروشیان

  • سرکار خانم کتایون فلاحت

  • جناب آقای کوروش بلندی

  • جناب اقای مهرشاد دهموبد

  • جناب اقای کامبیز رستمی

بی شک برگزاری این پیکارهای پرافت و خیز امکانپذیر نبود مگر با همکاری امدادگران ایثار:

  1. جناب آقای آیت الله ساریخانی

  2. جناب آقای مرتضی آناهید

  3. جناب‌آقای ابوالفضل شهبازی

  4. جناب‌آقای مهدی مهدی آبادی

  5. جناب آقای علیرضا نوروزی نیا

  1. جناب آقای مهراب فراهانی

  2. جناب آقای سعید فرزانه

  3. جناب آقای بهنام احمدی

  4. جناب آقای پیمان مرتضایی

  5. جناب اقای سیروس مندگاری

سپاس  فراوان از داورانی که بدون هیچ چشم داشتی ما را در رشته بسکتبال  همراهی نمودند:

  1. جناب آقای اسفندیار اختیاری

  2. جناب آقای فرامرز اختیاری

  3. جناب آقای رستم خلیلی

  4. جناب آقای رامین زندیان

  5. جناب اقای کامران رستمی

  6. جناب اقای کامیاب باستانی

  7. جناب اقای رامبد باستانی

باسپاس فراوان ازداورانی که ما را در رشته کاراته همراهی کردند:

  • سرکار خانم یاسمن افسرکشمیری

  • سرکار خانم پریسا ماوندادی

  • جناب آقای فرشاد سلامتی

  • جناب آقای پویا لاوری

و مربی:

  1. ادوارد لازار

  2. شاهرخ فرزانه

 باسپاس فراوان ازداورانی که ما را بدون هیچ چشم داشتی در رشته والیبال همراهی کردند:

  1. جناب آقای شهرام پوردهی زین‌آباد

  2. جناب آقای فرزاد نوذری

  3. جناب آقای فرشاد جمشیدی

  4. جناب آقای کوروش فرودی

  5. جناب آقای آرمان جمشیدی

  6. جناب آقای هومن آبیاری

  7. سرکار خانم شیرین هرمز زاده

  8. جناب آقای فریدون نجمی

  9. جناب آقای بهروز نجمی

  10. جناب آقای پدرام نجمی

  11. جناب آقای امید افسادی زاده

  12. جناب آقای اسفندیار مالی

  13. جناب آقای امید اویجگانی

  14. جناب آقای خداداد خسرویانی

 با سپاس از داورانی که ما را در رشته فوتبال همراهی کردند :

  1. یاسر همرنگ

  2. محمد داود پور

  3. رضا وثوقی

  4. مجید فراهانی

  5. حسن حبیبی

  6. جواد حسینی

  7. اسد حاج محمد

  8. محمد عطایی

کاراته

کاراته بخش کاتا

رده نونهالان

سوم:بهشاد بختیاری

دوم:فربد مهر خداوندی

نخست:بهداد بختیاری

کاراته بخش کاتا

رده بزرگسال

سوم :رستم فرزانه

دوم :مهران قندی پارسی

نخست: بهرام یزدانی اله ابادی

کاراته رده نمایشی

  • خشایار امیدی

  • بهداد بختیاری

  • بهفر بختیاری

  • روهان کامکار

  • بهشاد بختیاری

  • بهداد دینیاری

  • فرید رشیدی

و دیگر شرکت کنندگان رشته کاراته

  • هیراد بزرگی چم

  • رایومند گشتاسبی

  • روهان کامکار

  • بهفر بختیاری

  • فرید رشیدی

  • بهداد دینیاری

و دیگر شرکت کننده بزرگسال

۱)یکتا بختیاری

بسکتبال

بسکتبال سه نفره:

جایگاه سوم

تیم: آینده سازان فروهر

سرپرست: شهنام فرزانه

مربی:شهنام فرزانه

شایان فرزانهبازیکنان:

۲٫پویان پیمانی فر

۳٫رادین نعیمی

بسکتبال سه نفره:

جایگاه دوم

تیم:یاران مازیار

سرپرست: شادمهر نوایزدان

مربی: شروین ایرانی زاده

بازیکنان:

  1. خشایار نمیرانیان

  2. سپهر کیانی

  3. سپهر کدخدایان

  4. مهران ابیاری

بسکتبال سه نفره:

جایگاه نخست

تیم: lakers (لیکرز)

سرپرست: کوروش مژگانی

مربی: پارسا مژگانی

بازیکنان:

  1. پارسا مژگانی

  2. پارسا پاک سرشت

  3. نیکان شهریاری

  4. پوریا پروشسب

بسکتبال بانوان   جایگاه سوم:

تیم: کانون دانشجویان زرتشتی ۱

سرپرست: ارش باستانی

مربی: شایان بهرامشهریاری

بازیکن:

  1. بهاره خسرویانی

  2. اتوسا ایزد

  3. روشنک شهریاری

  4. ارمیتا زندیان

  5. نگار کلان پور

  6. پریسا کلانپور

  7. شیرین بنداریان

  1. تینا انوشه

  2. سروناز نیکجو

  3. شیرین گشتاسبی

  4. اناهیتا زندیان

  5. افروز ایرجی

بسکتبال بانوان

جایگاه دوم:

تیم : فروهر ب

سرپرست: گوهر بهمردی

مربی: سوسن فتحی

بازیکن:

یسنا یزدانی
فرانک کلانتری
موژان فریدونی
فریبا جوانمردی
موژان فرزانه
ساناز فریدون زاده
اتریا ساسانی
پارمیس پاکسرشت
شهرزاد نمیرانیان
کتایون هرمزی

بسکتبال بانوان

جایگاه نخست:

تیم : فروهر الف

سرپرست: گوهر بهمردی

مربی:سوسن فتحی

بازیکن:

ارمیتا زره پوش
نگین پشوتن
نازنین بیژنی
وستا زندخاوری
راییتی وجدانی
ویستا دمهری
کتایون شاه گشتاسبی
نیکا کیخان زاده
نیکی کیخان زاده
ناشا سائلی

بسکتبال آقایان جایگاه سوم:

تیم:  یاران مازیار

سرپرست :  کوروش نوایزدان

مربی : رستم فلفلی

بازیکنان:

  1. ایرج یکتایی فرد

  2. سروش مژگانی

  3. رامتین زندیان

  4. آرمین یزدانی

  5. بهرام هنرکار

  6. آرش اردشیری

  7. ارشیا آتشبند

بسکتبال آقایان جایگاه دوم:

تیم :سازمان فروهر

سرپرست :  شهریان خسروان

مربی :  منوچهر مقدم کوهی

بازیکنان:

  1. فرزین فلفلی

  2. رامبد باستانی

  3. سهراب نجمی

  4. جهانگیر ایزد

  5. مهیار فرودی

  6. نیکنام تیراندازی

  7. پدرام مژگانی

  8. نیما شهریاری کلانتری

  9. سهراب نجمی

  10. فرشید منوچهری

  11. سینا ستودیان

بسکتبال آقایان جایگاه نخست:

تیم:سازمان و باشگاه جوانان زرتشتی یزد

سرپرست : بهرام باستانی

مربی : فرزاد نمیرانیان

بازیکنان:

  • فرزاد نمیرانیان

  • رامین پایسروی

  • کامیاب باستانی

  • کامشاد باستانی

  • مهرنام شهریاری

  • شروین سبزه

  • نریمان یزدانی

  • شاهین سبزه

  • کامران رستمی

  • آرین کاووسی

  • افشین یزدانی

  • سروش یزدانی

مقام آور بسکتبال مسابقه پرتاب پنالتی:

رامبد باستانی

مقام برتر بسکتبال مسابقه پرتاب سه

امتیازی:

سروش مژگانی

مقام برتر بسکتبال مسابقه مهارت های فردی:

رستم باستانی

بازیکن ارزشمند:

ارشیا آتشبند

تیم اخلاق بسکتبال:

نام تیم:خیر اندیشان

مربی :یاسمن فریدونی

تیم شایسته ی تقدیر:

نام تیم: امید سازمان و باشگاه جوانان زرتشتی یزد

سرپرست:بهرام باستانی

مربی: فرزاد نمیرانیان

بازیکنان:

  1. دانا آتشبند

  2. پارسا خدادی چم

  3. پویا برابری

  4. مازیار لریان

  5. فربد خان بدر

  6. کیارش عدالتی

  7. رادمهر کاویانی پور

  8. فریبرز خان بدر

  9. جمشید ماوندادی

تنیس روی میز

             تنیس روی میز  انفرادی بانوان

سوم: فرناز طهمورثی

دوم: مهرنوش خسروی

نخست:فرناز اتشبند

تنیس روی میز  آقایان رده نونهالان

سوم: ارشیا شهریاری

دوم:سروش بهمردی کلانتری

 نخست: سامیا اذر گشسبی

تنیس روی میز آقایان رده نوجوانان

سوم: بردیا کیومرثی

دوم: پرهام سلامت

نخست: ماهان خرم زاد

تنیس روی میز  آقایان

رده بزرگسالان

سوم: شهریارکیانشاهی

دوم:آرش  فرودی

نخست:  مهرداد پولادی

تنیس روی میز

رده دوبل آقایان نوجوانان

سوم: خشایار نمیرانیان-مهران آبیاری

دوم: مازیار لریان-شادمهر یزدانی

نخست: ماهان خرم زاد-پرهام سلامت

تنیس روی میز

رده دوبل آقایان بزرگسالان

سوم:رستم سامیا-آرش آذرگشسب

دوم:  آرش فرودی-شهریار کیانشاهی

نخست:  مهراد پولادی-سهراب ویرابی

            تنیس روی میز

رده دوبل میکس

سوم:بابک نیکدین-شهرزاد وهمنی

دوم: مهرنوش خسروی-ماهان خرم زاد

نخست: میترا نمیرانیان-سهراب ویرابی

فوتسال

فوتسال رده نونهالان

جایگاه سوم:

تیم :جمشید جم ب

سرپرست: مهرداد وفاداری

مربی : فرزین یزدانی

بازیکنان:

  1. رهان بهرامی

  2. آرش وفاداری

  3. آرتین بزرگمهری

  4. آراد شادفر

  5. سام سلامت

  6. نیما کیخسروان

  7. رادمان پورمستدام

  8. ارشیا نمیری

  9. شادمهر گبا

  10. ارشیا شهریاری

فوتسال رده نونهالان

جایگاه دوم:

تیم : آرمان تفت و توابع ۳۳

سرپرست: فرشاد فرهی فر

مربی : شهرام خسرویانی

بازیکنان:

  • آرمان جمشیدیان

  • فربد مهرخداوندی

  • مهراد نجمی

  • شایان یزدگردی

  • سام سیستانی

  • شهروز جمشیدی

  • کسری بزرگی چم

  • پویان مهرشاهی

  • پرهام بزرگی چم

  • شایان کیانی پور

فوتسال رده نونهالان جایگاه نخست:

تیم : آرمان تفت و توابع ۰۷

سرپرست: فرشاد فرهی فر

مربی : شهرام خسرویانی

بازیکنان:

  • سپنتا سپهری

  • آرش نجمی

  • پویان شاه بهرامی

  • آرمان ساسانی

  • بهراد باستانی

  • پارسا باستانی نژاد

  • سروش هماوندی

  • فرزام مهرخداوندی

  • فربد گشتاسبی

  1. پیمان گشتاسبی

آقای گل نونهالان:

بهراد باستانی از تیم آرمان تفت و توابع ۰۷ ( با ۶ گل زده)

فوتسال رده نوجوانان جایگاه سوم:

تیم : تیم منتخب (ب)

سرپرست: فرزین یزدانی

مربی : مهرداد وفاداری

بازیکنان:

  • سینا همتی

  • رادمان ایرانی

  • نریمان شهریاری

  • شهنام فرهادیان

  • سیاوش وفاداری

  • کیخسرو اشتری

  • پارسا گشتاسبی

  • پویا فرهی یزدی

  • سروش گنجی

فوتسال رده نوجوانان

جایگاه دوم :

تیم : یاران مازیار(نرسی آباد)

سرپرست: شادمهر نوایزدان

مربی : شروین ایرانی زاده

بازیکنان:

  1. آبتین گوهربخش

  2. خشایار نمیرانیان

  3. سپهر کیانی

  4. نیکنام رادخو

  5. نیکان شهریاری

  6. مهیار فرزانه

  7. کوشا شهریاری

  8. مهران آبیاری

  9. سپهر کدخدایان

فوتسال رده نوجوانان  جایگاه نخست:

تیم : آرمان تفت وتوابع

سرپرست: فرشاد فرهی فر

مربی : شهرام خسرویانی

بازیکنان:

  • پارسا مژگانی

  • فرنام ایرجی

  • پدرام کاویانی

  • کیارش مندگاری

  • پارسا گشتاسبیان

  • پارسا پاک سرشت

  • هومان پورمستدام

  • پوریا پوروشسب

  • پارسا نمیری

فوتسال آقای گل نوجوانان:

هومان پورمستدام از تیم آرمان تفت وتوابع با۶ گل زده

فوتسال رده بزرگسالان

جایگاه نخست:

تیم: آرمان و تفت و توابع۲

سرپرست : فرشاد فرهی فر مربی:کورش ساسانی

بازیکنان:

  1. شهرام خسرویانی

  2. رشید ذهبی

  3. فرزاد جهانی

  4. مازیار پوررستمی

  5. سیاوش ساسانی

  6. مهربان آذرمنش

  7. خسرو فلاح زاده

  8. نوید شهریاری

  9. سامان نمیرانیان

فوتسال آقای گل بزرگسالان:

آرش رستمی از تیم آرمان تفت و توابع ۱ با ۵ گل زده شده.

 تیم های شایسته تقدیر رده نونهالان:

نام تیم: جمشید جم الف

سرپرست: مهرداد وفاداری

مربی: فرزین یزدانی الله آبادی

بازیکنان:

  1. سامان شهریاری

  2. راستین دبستانی

  3. سینا کیخسروان

  4. سپهر باستانی

  5. سروش باستانی

  6. آرتین نمیرانیان

  7. کسری سلامتی پور

  8. آریا طوفان

  9. سپهر خدادادی

نام تیم: آرمان تفت و توابع (۱۰۱)

سرپرست: فرشاد فرهی فر

مربی: مازیار پور رستمی

بازیکنان:

  1. هومن فولادیان

  2. دادمهر دهقانی

  3. رستم رستمی

  4. مهراد زندیان

  5. هومن بمانی چم

  6. رادمهر ساسانی

  7. سپنتا رستم فرودی

  8. فرزاد کیان زاد

تیم های شایسته تقدیر رده نوجوانان:

نام تیم: باشگاه اردشیر همتی کرمان

سرپرست: آرش غیبی

مربی: سید ودود میرحسینی

بازیکنان:

  1. ونداد غیبی

  2. مهربرزین رستمی عصرآبادی

  3. کیوان بختیاری

  4. سامیا آذرگشسبی

  5. خشایار کاویانی کوثرخیزی

  6. آرشام گشتاسبیان

  7. آرین سروشیان

  8. آیدین سروشیان

  9. بخشایش شهرامی

  10. بابک نیکدین

نام تیم: منتخب الف

سرپرست: فرزین یزدانی الله آبادی

مربی: مهرداد وفاداری

بازیکنان:

  1. بردیا کیومرثی

  2. ماهان خرم زاد

  3. پرهام سلامت

  4. کاویان گشتاسبی

  5. آرین دهنوی زاده

  6. آرین باستانی

  7. داریوش نامداری

  8. آرین تیمساری

  9. آرین بمانی چم

  10. آرین مهربد

والیبال

والیبال بانوان

جایگاه سوم:

تیم: یاران ارمین

سرپرست: نیلوفر نجمی زاده

مربی: شهرام پور دهی

بازیکنان

  1. فرشته فلفلی

  2. اندیا بلیوان

  3. پرستو جمشیدیان باغ گلستان

  4. پریا خسروی چم

  5. سپیده مالی

  6. سحر مژگانی

  7. شراره دارابیان

  8. شهرزاد باستانی

  9. شیرین ماوندادی

  10. مهزاد جمشیدی

  11. نازفر نجمی زاده

  12. نگار جهانگیری

والیبال بانوان جایگاه دوم:

تیم: یاران میترا

سرپرست: شبنم پور دهی زین اباد

مربی: شهرام پور دهی

  • شیرین اردشیریان شریف ابادی

  • مهتاب گشتاسبی

  • پریسا استقامت

  • نوشین معاونت

  • نیلوفر رایومند

  • اناهیتا زندیان

  • فرناز بهدینان

  • پرنیان کوکلری

  • پریسا کوکلری

  • راشین جهانگیری

  • ژیلا کرمانی

  • ماندانا فرامرزی

والیبال بانوان جایگاه نخست:

تیم: باشگاه اردشیر همتی کرمان

سرپرست: نسرین فرهادی

مربی :حامد پور خوش سفر

  • ایدا شهروان

  • شیوا ازاده

  • ساناز خسروان

  • تریتی ضیاطبری

  • پریناز مهران

  • شکیبا نوذری

  • هلیا گشتاسیان

  • دنیا گشتاسیان

  • دنیا نوشادی

  • مهرنوش کاویانی گوهر خیزی

والیبال آقایان

جایگاه سوم:

تیم: سازمان و باشگاه جوانان زرتشتی یزد

سرپرست: بهرام باستانی

 مربی : هوشنگ یزدانی

بازیکنان:

  • آرمان جمشیدی

  • پوریا منوچهری

  • فرشاد پشوتنی زاده

  • مهران منوچهری کلانتری

  • کامیار جمشیدی

  • سپهر فرودی قاسم آبادی

  • سپهر جمشیدی کلانتری

  • مهنام قندشاهی

  • سپند ایزدی کلانتری

  • هوشنگ یزدانی

  • فرشاد شمسی

والیبال آقایان

جایگاه دوم:

تیم: باشگاه اردشیر همتی کرمان

سرپرست:نگار نوشادی

 مربی : حامد پور خوش سفر

بازیکنان:

  1. آریا برزن غیبی

  2. آرش غیبی

  3. آبتین زند خاوری

  4. فرشاد کاویانی گوهرخیزی

  5. مهرشاد بختیاری

  6. پویان آبادیان

  7. بابک نیکدین

  8. امید آذری

  9. رامتین زندخاوری

  10. آرمین یزدانی بیوکی

والیبال آقایان

جایگاه نخست:

تیم: یاران آرش و آرشام

سرپرست: بهروز کیخسرو زاده

 مربی : نوید نجمی زاده

بازیکنان:

  1. نوید نجمی زاده

  2. سروش مژگانی

  3. فرشید بلیوان

  4. فرهاد آریایی ارجمند

  5. پدرام نجمی

  6. اسفندیار مالی

  7. فرزاد آتشبند

  8. سینا مژگانی

  9. مهربان آریانژاد

  10. امید افسادی زاده

تیم شایسته ی تقدیر :

تیم: امید سازمان و باشگان جوانان زرتشتی یزد

سرپرست:بهرام باستانی

مربی:فرزاد آتشبند

  • مهرگان جمشیدی

  • مهیار بمانی

  • شادمهر یزدانی

  • نیکنام رایومند

  • کارن نمیری

  • فربد بهشاد

  • آریا آتشبند

  • منوچهر منوچهری نیا

  • هومن آبیاری

بدمینتون

بدمینتون بانوان  رده نونهالان

سوم:مانترا نمیرانیان

دوم: آواخسرویانی

نخست: یاسمن نجمی

بدمینتون بانوان

رده نوجوانان

 سوم:شقایق بهدینیان

دوم: ملوینا بهرامی

نخست: رومینا زره پوش

بدمینتون بانوان

رده بزرگسالان

سوم:شینا سرداری

 دوم:آیدا شهروان

 نخست:شیرین اردشیریان

 بدمینتون آقایان  رده نونهالان

سوم: امید نوشیروانی

دوم: پارسا دهنوی

نخست: پیمان گشتاسبی

بدمینتون آقایان  رده نوجوانان

سوم: آرین کاویانی

دوم: کوشا شهریاری

نخست: خشایار کاویانی

بدمینتون آقایان  رده بزرگسال

سوم:کیارش شهریاری

دوم: فرشید رستمی عصرآبادی

نخست:فرزین رستمی عصرآبادی

بدمینتون رده دوبل میکس

سوم: همایون مبارکه – آیدا شهروان

دوم: فرزین رستمی- شراره دارابیان

نخست: شروین کاوسی-رومینا زره پوش

بازیکن اخلاق بدمینتون:

آوا خسرویانی

شطرنج

نونهالان

سوم:سپند بلند

دوم:سروش باستانی

نخست: کیوان بختیاری

نوجوانان

سوم: ارین دهنوی زاده

دوم: غزال خرمشاهی

اول: متین مژگانی

بزرگسالان

سوم:پریناز ایزدی

 دوم: خشایار طهمورسی زاده

 نخست: مازیار بهمردی

بلیتس

سوم: خشایار طهمورسی زاده دوم:سوشیانت پروشسب

 نخست: مازیار بهمردی

دوبل

مقام دوم:سوشیانت پرووشسب

متین مژگانی

مقام نخست:

مازیار بهمردی

آرین بمانی چم

مطرنج

سوم: نیکنام رایومند

دوم: ارتین هوشنگی

نخست: سوشیانت پوروشسب

بازیکن اخلاق شطرنج:

سپهر باستانی

شنا

بانوان

 رده نونهالان

رشته کرال سینه

سوم:انیسا نوشیروان راحت اباد

دوم: ویستا بلندی

نخست: روشا مزدیسنی

 رده نوجوانان

 رشته کرال سینه

سوم: یاسمن افرین نامه

دوم: بیتا خدادادکوچکی

نخست:راییتی بهبودی

رده بزرگسالان

 رشته کرال سینه

سوم: موژان فریدونی

دوم: فرانک لر کلانتری

نخست: ستیناز فرودی

رده نوجوانان

 رشته مختلط( کرال پشت – قورباغه) سوم: غزال خرمشاهی

دوم:بیتا خداداد کوچکی

نخست: رایتی بهبودی

رده بزرگسالان

 رشته مختلط(کرال پشت – قورباغه)

سوم: موژان فریدونی دوم:فرانک لر کلانتری

نخست: ستیناز فرودی

آقایان

 رده نونهالان

 رشته کرال سینه

سوم:هیراد بزرگی چم

دوم: رهام بهبودی

نخست: کیارش کشمیری

آقایان

 نوجوانان

 رشته کرال سینه

سوم: شایان برومند راد

دوم: پارسا گشتاسبیان

نخست: شهنام فرهادیان

آقایان

 رده بزرگسالان

 رشته کرال سینه

 سوم: پویان دمهری

دوم: شهاب فرهادیان

نخست: خسرو بهمردی

آقایان  رده نونهالان رشته قورباغه

سوم: هیراد بزرگی چم

دوم:کیارش کشمیری

نخست : آروین کشاورزی

آقایان

 رده نوجوانان

 رشته مختلط(کرال پشت- قورباغه)

 سوم:سامان خادمی کلانتری

دوم:پارسا گشتاسبیان

نخست:شهنام فرهادیان

آقایان

 رده بزرگسالان

 رشته مختلط(کرال پشت- قورباغه)

سوم:روزبه اورنگی

دوم: پویان دمهری نخست: شهاب فرهادیان

دو ومیدانی

نفرات برتر دو و میدانی سرعت بانوان:

مقام سوم: مهرافزا خسرویانی

مقام دوم: نگار نوشادی

مقام نخست: بهاره خسرویانی

نفرات برتر دو و میدانی سرعت آقایان:

مقام سوم: وفا دینیاریان

مقام دوم: سپند ایزدی

مقام نخست: شروین ارغوانی

نفرات برتر دو و میدانی استقامت آقایان:

مقام سوم: رستم باستانی

      مقام دوم: کامیار فرزانه

          مقام نخست: مهیار فرزانه

نفرات برتر دو و میدانی  نیمه استقامت بانوان:

مقام سوم: شیرین ناهید

 مقام دوم: مهرافزا خسرویانی

 مقام نخست: بهاره خسرویانی