اسامی برگزیدگان و تقدیر شوندگان سی و نهمین دوره پیکارهای ورزشی جام جان‌باختگان

جمعی از کوهنوردان زرتشتی به یاد جان‌باختگان زرتشتی در تاریخ ۲۷ تیرماه ۱۳۹۸ صعود به قله سبلان، دومین قله بلند ایران به سرپرستی جناب آقای سیروس مندگاری صعود کردند. دوستان عزیزمان:

  1. سرکار خانم فیروزه نژادکی
  2. سرکار خانم فیروزه ماوندادی
  3. سرکار خانم نوشین فرودی
  4. سرکار خانم یسنا یزدانی
  5. جناب آقای فرزین فلفلی
  6. جناب آقای رامین زره پوش
  7. جناب آقای شاهرخ باستانی
  8. جناب آقای سهراب جمشیدی
  9. جناب آقای سیروس مندگاری


همزمان با برگزاری ۳۹امین دوره پیکارهای ورزشی جام جان‌باختگان برنامه‌ی پیمایش منطقه گرمابدر لواسانات به مناسبت گرامیداشت یاد و خاطره جان‌باختگان زرتشتی به سرپرستی جناب آقای فرزاد خادم به همراه برگزاری گهنبار با اوستا خوانی موبد کوروش بلندی برگزار شد.

تقدیر می‌کنیم از سرپرست این گروه، جناب آقای فرزاد خادم

جا دارد تقدیر کنیم از آقای سام نژادکی عزیزمان که در برگزاری آیین گشایش یاریگر ما بودند.

بی شک برگزاری این پیکارهای پرافت و خیز امکانپذیر نبود مگر با همکاری امدادگران ایثار:

  1. جناب آقای آیت ساریخانی
  2. جناب آقای حمید چگینی
  3. جناب ‌آقای مهدی آبادی
  4. جناب‌ آقای بهنام احمدی
  5. جناب آقای محسن محمدی اصل
  6. جناب آقای محمدرضا اصفهانی
  7. جناب آقای علیرضا نوروزی نیا


باسپاس فراوان ازداورانی که ما را بدون هیچ چشم داشتی در رشته والیبال همراهی کردند:

  1. جناب آقای آرمان جمشیدی
  2.  جناب آقای آرمان لریان
  3. جناب آقای امید اویجِگانی
  4. جناب آقای بهروز نجمی
  5. سرکار خانم سحر مژگانی
  6. جناب آقای سیاوش مندگاری
  7. جناب آقای شهرام پوردهی
  8. سرکاری خانم شیرین هرمز زاده
  9. جناب آقای فرزاد نوذری
  10. جناب آقای کوروش فرودی
  11. جناب آقای مهران منوچهری
  12. جناب آقای هومن آبیاری


سپاس  فراوان از داورانی که بدون هیچ چشم داشتی ما را در رشته بسکتبال همراهی نمودند:

  1. جناب آقای ارشیا آتشبند
  2. جناب آقای اسفندیار اختیاری
  3. جناب آقای رستم خلیلی
  4. جناب آقای فرامرز اختیاری
  5. جناب آقای فرهاد نیکجو
  6. جناب آقای کامران رستمی
  7. جناب آقای منوچهر ارغوانی
  8. جناب آقای مهرشان خسرویانی
  9. جناب آقای بردیا آریانفر


باسپاس فراوان ازداورانی که ما را در رشته فوتسال همراهی کردند:

  1. جناب آقای سید اسد حاج محمدی
  2.  جناب آقای مجتبی کامرانی
  3. جناب آقای مجید سربندی
  4. جناب آقای مجید داوود پور
  5. جناب آقای محمد جواد مداح
  6. جناب آقای محمد عطایی
  7. جناب آقای یاسر همرنگ


اسامی برندگان بازی «بگرد و ببر»

نفر سوم: جناب آقای آرشام زندیان

نفر دوم: جناب آقای آرمان لریان

نفر اول: جناب آقای شروین نمیرانیان

  •  

بدمینتون

مقام آوران بدمینتون بانوان رده نونهالان:

مقام نخست: یاسمن نجمی

مقام دوم: ستاره فره وشی

مقام سوم: نیکو آبیاری جعفر آباد

مقام آوران بدمینتون بانوان رده نوجوانان:

مقام نخست: رومینا زره پوش

مقام دوم: مهرنوش موبد

مقام سوم: آترم بهمردی

مقام آوران بدمینتون بانوان رده بزرگسالان:

مقام نخست: نوشین معاونت

مقام دوم: شیرین اردشیریان

مقام سوم: شراره دارابیان

مقام آوران بدمینتون آقایان رده نونهالان:

مقام نخست: پیمان گشتاسبی

مقام دوم: مهبد شهریارپور

مقام سوم: کسری کیانفر

مقام آوران بدمینتون آقایان رده نوجوانان:

مقام نخست: سپهر کدخدایان

مقام دوم: پارسا دهنوی

مقام سوم: بردیا باستانی

مقام آوران بدمینتون آقایان رده بزرگسالان:

مقام نخست: فرزین رستمی

مقام دوم: شروین کاووسی

مقام سوم: فرشید رستمی

 

مقام آوران بدمینتون رده دوبل میکس:

مقام نخست: رومینا زره پوش و شروین کاووسی

مقام دوم: مهرنوش موبد و کیارش شهریاری

مقام سوم: مهرو خسرویانی و فرزین رستمی

مقام آوران بدمینتون آقایان رده دوبل:

مقام نخست: فرزین رستمی و پیمان گشتاسبی

مقام دوم: کیارش شهریاری و شادمهر نوایزان

مقام سوم: شروین کاووسی و فرشاد کاویانی

دو و میدانی

مقام آوران دو و میدانی بانوان رده سرعت:

مقام نخست: آناهیتا زندیان

مقام دوم: نگار نوشادی

مقام سوم: یسنا بهمردی کلانتری

مقام آوران دو و میدانی آقایان رده سرعت:

مقام نخست: فرزاد ایرجی

مقام دوم: نریمان شهریاری

مقام سوم: وفا دینیاریان

مقام آوران دو و میدانی آقایان رده استقامت:

مقام نخست: کامیار فرزانه

مقام دوم: نیکنام نامداری

مقام سوم: داریوش نامداری

فوتسال

مقام آوران فوتسال رده نونهالان:

جایگاه نخست :

تیم : جمشید جم ب

سرپرست: فرزین یزدانی اله آبادی

مربی : مهرداد وفاداری

بازیکنان:

  1. بهنیا بزرگی چم
  2. آریا رستم فرودی
  3. پرهام بزرگی
  4. رادمان پورمستدام
  5. کسرا سلامتی پور
  6. سپنتا رستم فرودی
  7. سینا کیخسروان
  8. شهروز جمشیدی کلانتری
  9. ماهشا دلگشا

جایگاه دوم :

تیم : جمشید جم پ

سرپرست: سیاوش وفاداری

مربی : مهرداد وفاداری

بازیکنان:

  1. آراد شادفر
  2. سامان شهریاری
  3. سام سلامت
  4. آرش وفاداری
  5. آرتین نمیرانیان
  6. شادمهر گبا
  7. راستین دبستانی

جایگاه سوم :

تیم : جمشید جم الف

سرپرست: کامبیز دبیری

مربی : مهرداد وفاداری

بازیکنان:

  1. نیکنام فرامرزی
  2. رادین یگانه
  3. ارشیا نمیری
  4. پویان نمیرانیان
  5. آریا طوفان
  6. شروین خسروی
  7. سپهر خدادادی
  8. پویان مهرشاهی

آقای گل نونهالان:

شهروز جمشیدی کلانتری

مقام آوران فوتسال رده نوجوانان:

جایگاه نخست :

تیم : منتخب الف

سرپرست: فرزین یزدانی اله آبادی

مربی : مهرداد وفاداری

بازیکنان:

  1. داریوش نامداری
  2. آرین مهربد
  3. آرین بمانی چم
  4. نریمان شهریاری
  5. پوریا فرهی یزدی
  6. سروش باستانی
  7. کاویان گشتاسبی
  8. پارسا گشتاسبی
  9. پرهام سلامت
  10. ماهان خرم زاد

جایگاه دوم :

تیم : منتخب ب

سرپرست: فرزین یزدانی اله آبادی

مربی : مهرداد وفاداری

بازیکنان:

  1. آرتین بزرگ مهری
  2. نیما کیخسروان
  3. سینا همتی
  4. بردیا کیومرثی
  5. سروش گنجی
  6. سپهر باستانی
  7. آرین تیمساری
  8. شهنام فرهادیان
  9. کیخسرو اشتری
  10. آرین دهنوی زاده

جایگاه سوم :

تیم : اردشیر همتی کرمان

سرپرست: ناهید نیک دین

مربی : آریا برزن غیبی

بازیکنان:

  1. کیوان بختیاری
  2. سامیا آذرگشاسبی
  3. سروش خادمی
  4. آرین سروشیان
  5. بردیا شهروان
  6. مهربرزین رستمی عصرآبادی
  7. آیدین سروشیان
  8. آرشام گشتاسبیان

آقای گل نوجوانان:

نریمان شهریاری

مقام آوران فوتسال رده بزرگسالان:

جایگاه نخست :

تیم : محبت مزرعه کلانتری

سرپرست: بهمن خادمی

مربی : مهربان آذرمنش

بازیکنان:

  1. پیمان شهریاری
  2. آرش بختیاری
  3. سینا نجاری
  4. پرشان اشیدری
  5. رستم مژگانی
  6. شایان افشاری علی آباد
  7. ارشا خشرو
  8. رستم عادل
  9. جهانگیر آبیاری
  10. مهربان آذرمنش

جایگاه دوم :

تیم : روانشاد فرزاد فلفلی

سرپرست: کوروش ساسانی

مربی : سیاوش ساسانی

بازیکنان:

  1. شادمهر خسرویانی
  2. امید جهانی
  3. اردشیر دانشمند
  4. رشید خشرو
  5. مهرشاد پورسرخابی
  6. فرزاد جهانی
  7. آرمین خسرویانی
  8. مهرداد پولادی
  9. سیاوش ساسانی

جایگاه سوم :

تیم : یاران آرش

سرپرست: سهراب نیکجو

مربی : فرهاد نیکجو

بازیکنان:

  1. شهاب مندگاری
  2. شایان مندگاری
  3. سامان فرودی
  4. پیمان فرهادیه
  5. شاهین ارغوانی
  6. شروین ارغوانی
  7. بهنام قدیر
  8. خسرو فلاح زاده
  9. شروین سبزه
  10. شایان سبزه

آقای گل بزرگسالان:

شروین ارغوانی

مقام آوران فوتسال رده بانوان:

جایگاه نخست :

تیم : اردشیر همتی کرمان

سرپرست: آریا برزن غیبی

مربی : اسماء مهدی زاده

بازیکنان:

  1. تریتی ضیاطبری
  2. شهرزاد شهروان
  3. مهرآفرین رستمی عصرآبادی
  4. مهسا وخشوری
  5. مهنوش رشیدی شریف آباد
  6. نگار نوشادی
  7. شکیلا شهریاری
  8. شبنم شهروان
  9. دنیا نوشادی
  10. شقایق وهمنی

جایگاه دوم :

تیم : زنده یاد فرهاد خادم

سرپرست: گوهرتاج خداداد کوچکی

مربی : خشایار خورشیدیان

بازیکنان:

  1. ماندانا فرامرزی
  2. مانترا نمیرانیان
  3. نیلوفر فلفلی
  4. مینو آبیاری
  5. بهاره خسرویانی
  6. نگین پشوتن
  7. میترا خدادادی
  8. بانی بزرگ
  9. نایریکا فرامرزی
  10. یکتا بهمردی

جایگاه سوم :

تیم : سیندخت

سرپرست: بانو قدیر

مربی : سیاوش ساسانی

بازیکنان:

  1. خورشیدچهر ظهرابی
  2. نسترن به آفرین
  3. شهرزاد به آفرین
  4. نجمه بزرگ
  5. ساناز بیوندی والا
  6. فرحناز رستمی عصر آبادی
  7. مهین پوراسفندیاری چم
  8. نیلوفر افشاری
  9. نیلوفر یزدانی اله آبادی
  10. آتوسا خرمشاهی

خانم گل فوتسال بانوان:

شکیلا شهریاری و نگار نوشادی

شطرنج

مقام آوران شطرنج رده نونهالان:

مقام نخست: یکتا مهربانی

مقام دوم: سپند بلندی

مقام سوم: پارسا دهموبد شریف آبادی

مقام آوران شطرنج رده نوجوانان:

مقام نخست: غزال خرمشاهی

مقام دوم: آرتین هوشنگی

مقام سوم: آرین دهنوی زاده

 

مقام آوران شطرنج رده بزرگسالان:

مقام نخست: هومن خسروی

مقام دوم: فریدون نجمی

مقام سوم: متین مژگانی

مقام آوران شطرنج رده بلیتس:

مقام نخست: غزال خرمشاهی

مقام دوم: یکتا مهربانی

مقام سوم: مهران فلفلی

مقام آوران شطرنج رده دوبل:

مقام نخست: سوشیانت پروشسب و متین مژگانی

مقام دوم: آرین دهنوی زاده و آرین بمانی چم

مقام آوران شطرنج رده مطرنج:

مقام نخست: آرتین هوشنگی

مقام دوم: متین مژگانی

مقام سوم: شروین نمیرانیان

با تشکر از

آرین بمانی چم

و سپند بلندی

و غزال خرمشاهی

و کیوان بختیاری

برای شرکت در رده

شطرنج انسانی

با تشکر از

 رستم بهمردی و

داریوش کریمدادی شریف آبادی

برای شرکت در رده

سیمولتانه

بازیکن اخلاق:

ویستا خداپرستی

شنا

مقام آوران شنا  بانوان رده نونهالان رشته کرال سینه:

مقام نخست: روشا مزدیسنی

مقام دوم: افراز جوبانیان

مقام سوم: ویانا دمهری

مقام آوران شنا بانوان رده نونهالان رشته قورباغه:

مقام نخست: روشا مزدیسنی

مقام دوم: افراز جوبانیان

مقام سوم: آرینا کشاورزی

مقام آوران شنا بانوان رده بزرگسالان رشته کرال سینه:

مقام نخست: رائیتی بهبودی

مقام دوم: میترا خدادادی

مقام سوم: یاسمن آفرین‌نامه

 

مقام آوران شنا بانوان رده بزرگسالان مختلط:

مقام نخست: رائیتی بهبودی

مقام دوم: فرانک لر کلانتری

مقام سوم: مهزاد خاوریان

مقام آوران شنا آقایان رده نونهالان رشته کرال سینه:

مقام نخست: آرمان ویرابی

مقام دوم: هیراد بزرگی چم

مقام سوم: رُهام بهبودی

مقام آوران شنا آقایان رده نوجوانان رشته کرال سینه:

مقام نخست: شهنام فرهادیان

مقام دوم: شایان برومند راد

مقام سوم: ارشیا شهریاری

مقام آوران شنا آقایان رده بزرگسالان رشته کرال سینه:

مقام نخست: شهاب فرهادیان

مقام دوم: جمشید ماوندادی

مقام سوم: خسرو بهمردی

مقام آوران شنا آقایان رده نونهالان رشته قورباغه:

مقام نخست: آرمان ویرابی

مقام دوم: هیراد بزرگی چم

مقام سوم: رهام بهبودی

مقام آوران شنا آقایان رده نوجوانان مختلط:

مقام نخست: شهنام فرهادیان

مقام دوم: پویا فرهی یزدی

مقام سوم: آروین کشاورزی

 

مقام آوران شنا آقایان رده بزرگسالان مختلط:

مقام نخست: شهاب فرهادیان

مقام دوم: روزبه اورنگی

مقام سوم: خسرو بهمردی

تنیس روی میز

مقام آوران تنیس روی میز بانوان:

مقام نخست: پارمیدا زنده نوش

مقام دوم: شهرزاد وهمنی

مقام سوم: شقایق وهمنی

مقام آوران تنیس روی میز آقایان رده نونهالان:

مقام نخست: شهروز جمشیدی کلانتری

مقام دوم: ورهرام ایدلی

مقام آوران تنیس روی میز آقایان رده نوجوانان:

مقام نخست: پرهام سلامت

مقام دوم: ماهان خرم زاد

مقام سوم: بردیا کیومرثی

مقام آوران تنیس روی میز آقایان رده بزرگسالان:

مقام نخست: مهرداد پولادی

مقام دوم: پیمان جهانگیری

مقام سوم: آرش فرودی

مقام آوران تنیس روی میز آقایان رده دوبل نوجوانان:

مقام نخست: ماهان خرم زاد و پرهام سلامت

مقام دوم: مازیار لریان و شادمهر یزدانی بیوکی

مقام سوم: بردیا کیومرثی و فرید رشیدی

مقام آوران تنیس روی میز رده دوبل بزرگسالان:

مقام نخست: شهریار کیانشاهی و آرش فرودی

مقام دوم: پیمان جهانگیری و مهرداد پولادی

مقام سوم: سهراب ویرابی و آرش آذرگشسب یزد

مقام آوران تنیس روی میز رده دوبل میکس:

مقام نخست: پارمیدا زره پوش و آرش فرودی

مقام دوم: شهرزاد وهمنی و بابک نیکدین

مقام سوم: مهرشاد بختیاری و شقایق وهمنی

بازیکنان شایسه تقدیر

بردیا نمیرانیان

و

امید نوشیروانی

بسکتبال

مقام آوران رده سه نفره بانوان:

جایگاه نخست :

تیم : فروهر د

سرپرست: شهریار خسروان

مربی : مهرگان پرتوی

بازیکنان:

  1. موژان فرزانه
  2. نیکی کیان خواه
  3. روژین نعیمی
  4. نیکا کیخانزاده

جایگاه دوم :

تیم : فروهر الف

سرپرست: شهریار خسروان

مربی : مهرگان پرتوی

بازیکنان:

  1. تینا انوشه
  2. نگین پشوتن
  3. فرانک لر کلانتری
  4. آتریا ساسانی

جایگاه سوم :

تیم : فروهر ب

سرپرست: شهریار خسروان

مربی : مهرگان پرتوی

بازیکنان:

  1. فریبا جوانمردی
  2. رائیتی وجدانی
  3. یسنا یزدانی
  4. مهسا دارابیان


مقام آوران رده بانوان:

جایگاه نخست :

تیم : فروهر ب

سرپرست: گوهر بهمردی

مربی : مهرگان پرتوی

بازیکنان:

  1. نیکا کیخانزاده
  2. موژان فرزانه
  3. ساناز فریدون زاده
  4. فریبا جوانمردی
  5. آرمیتا زره پوش
  6. نیکی کیخانزاده
  7. تینا انوشه
  8. فرانک لر کلانتری
  9. روژین نعیمی

جایگاه دوم :

تیم : فروهر الف

سرپرست: گوهر بهمردی

مربی : مهرگان پرتوی

بازیکنان:

  1. نگین پشوتن
  2. سینا یزدانی
  3. رائیتی وجدانی ایرانی
  4. کتایون شاه گشتاسبی
  5. مهسا داربیان
  6. وستا زند خاوری
  7. موژان فریدونی
  8. نازنین بیژنی عصر آبادی
  9. آتریا ساسانی

جایگاه سوم :

تیم : اردشیر همتی کرمان

سرپرست: کوروش آذرگشاسبی

مربی : کامکار آذرگشاسبی

بازیکنان:

  1. پرستو پیران نژاد
  2. سانیا آذرگشاسبی
  3. ماندانا وهمنی
  4. آناهیتا وهمنی
  5. آوا آذرگشاسبی
  6. روژان آذرگشاسبی
  7. فرزانه آذرگشاسبی
  8. ماندانا پیمان

مقام آوران رده آقایان:

جایگاه نخست :

تیم : سازمان و باشگاه جوانان زرتشتی یزد

سرپرست: بهرام باستانی

مربی : فربد نمیرانیان

بازیکنان:

  1. مهرنام شهریاری
  2. رامین پای سروی
  3. آرین کاووسی
  4. کامران رستمی
  5. مهرشان خسروی
  6. فربد نمیرانیان
  7. کامیاب باستانی
  8. سهراب هیربد
  9. شاهین سبزه
  10. فرزاد نمیرانیان
  11. فرخ باستانی
  12. کامشاد باستانی

جایگاه دوم :

تیم : به یاد مازیار(نرسی آباد)

سرپرست: شادمهر نوایزدان

مربی : رستم فلفلی

بازیکنان:

  1. ساسان فلامرزیان شریف آباد
  2. ارشیا آتشبند
  3. آرش اردشیری
  4. سروش مژگانی
  5. افشین یزدانی
  6. آرمین یزدانی
  7. ایرج یکتایی فرد
  8. فرشید بلیوان
  9. رشید تیراندازی
  10. آرش تیراندازی

جایگاه سوم :

تیم : سازمان فروهر

سرپرست: شهریار خسروان

مربی : منوچهر مقدم کوهی

بازیکنان:

  1. فرزین فلفلی
  2. سهراب نجمی
  3. رامبد باستانی
  4. آرمین نمیری
  5. آرین قدردان
  6. خشایار فرخانی
  7. فرشید منوچهر
  8. شایان رستمی
  9. بیژن بختیاری
  10. فراز نمیرانیان
  11. فرزین ماونداد نژاد
  12. مهیار فرودی

والیبال

مقام آوران رده بانوان:

جایگاه نخست :

تیم : یاران آرمین الف

سرپرست: امید اویجگانی

مربی : شهرام پوردهی

بازیکنان:

  1. شراره دارابیان
  2. شهرزاد باستانی
  3. مهزاد جمشیدی
  4. نیلوفر نجمی زاده
  5. آتریا رادی
  6. آرمیتا زندیان
  7. نیلوفر آذرباد
  8. آناهیتا زندیان
  9. سحر مژگانی
  10. سپیده مالی
  11. فرشته فلفلی
  12. پریا خسروی چم

جایگاه دوم :

تیم : سازمان و باشگاه جوانان زرتشتی یزد

سرپرست: آذرمیدخت بنداریان

مربی : آرمان جمشیدیان

بازیکنان:

  1. آناهیتا نمیرانیان
  2. یسنا دمهری
  3. آزاده آذریان
  4. نگار جهانگیری
  5. رزیتا منوچهری
  6. نیکتا رادخو
  7. یسنا برابری
  8. آیدا جمشیدی کلانتری
  9. نیلوفر پشوتنی زاده
  10. کتایون تیراندازی
  11. نیلوفر تیراندازی
  12. مهگل خدادوست

جایگاه سوم :

تیم : یاران آرمین ب

سرپرست: شبنم پوردهی

مربی : شهرام پوردهی

بازیکنان:

  1. پرنیان کوکلری
  2. مهتاب گشتاسبی
  3. ماندانا فرامرزی
  4. شادی یزدان
  5. رامینا پیراهش
  6. پریسا کوکلری
  7. شیرین اردشیریان شریف آبادی
  8. آرمئیتی کاویانی
  9. رویا کاویانی
  10. نوشین معاونت

تیم اخلاق:

بانو

مقام آوران رده آقایان:

جایگاه نخست :

تیم : سازمان و باشگاه جوانان زرتشتی یزد

سرپرست: بهرام باستانی

مربی : آرمان جمشیدی

بازیکنان:

  1. مهران منوچهری کلانتری
  2. آرمان لریان
  3. نیکنام نامداری یزد
  4. سپهر فرودی قاسم آبادی
  5. هومن آبیاری
  6. امید اویجگانی
  7. مهنام مهرشاهی
  8. فرشاد پشوتنی زاده
  9. پوریا منوچهری کلانتری
  10. سپند ایزدی کلانتری
  11. سپهر جمشیدی کلانتری
  12. فرشید منوچهری کلانتری

جایگاه دوم :

تیم : باشگاه اردشیر همتی کرمان

سرپرست: ناهید نیک دین

مربی : حامد پورخوش سفر

بازیکنان:

  1. آریو برزن غیبی
  2. پویان آبادیان
  3. سینا غیبی
  4. مهرشاد بختیاری
  5. آبتین زند خاوری
  6. آرش غیبی
  7. رامتین زند خاوری
  8. بابک نیک دین
  9. فرشاد کاویانی گوهرخیزی
  10. آرمین یزدانی بیوکی

جایگاه سوم :

تیم : پارسیان

سرپرست: کامیار گشتاسبی

مربی : فرزاد نوذری

بازیکنان:

  1. شروین کاووسی زین آباد
  2. فریدون نجمی
  3. مهربان آریایی نژاد
  4. مهیار بمانی
  5. شاهین سبزه
  6. مهرداد غیبی
  7. نوید نجمی زاده
  8. بهروز نجمی
  9. سروش مژگانی
  10. داریوش سلامتی پور
  11. کوروش فرودی
  12. فرهاد آریایی

تیم اخلاق:

ایزد